Krouna
Navigace
Povodňový plán obce
Úřední deska obce
Czech POINT
Počasí ZŠ Krouna
Předpověď počasí
Mateřské centrum
Linka důvěry ÚO
Protikorupční linka
Psí Detektiv
Poradna spotřebitele
Logo kampaně
Třídění odpadu:
Hodiny
Přístupy na stránky
Vaše IP je
ŠKOLNÍ VÝLET III. A IV. TŘÍDY DO JIHLAVY

ZŠ Krouna - V úterý 26.6.2018 se sešli žáci III. a  IV. třídy před školou o půl osmé a společně odjeli autobusem na školní výlet do Jihlavy.

 

Celou cestu se moc těšili, protože první zastávkou byl zábavní park Robinson. Jelikož otevírali až v 10. hodin, byla ještě hodina času. Tu jsme využili k procházce po stezce, po které jsme došli až k venkovní posilovně (hřišti). Téměř všichni využili tuto možnost k rozhýbání svých těl před vstupem do Robinsonova parku. Chvilku před desátou jsme se vrátili a seznámili se s pravidly parku. Pak už nastala ta vysněná chvíle her, šplhání, prolézání, klouzání a mnohých dalších atrakcí. Součástí parku byl i malý bufet a obchůdek se suvenýry. Kdo chtěl, mohl si zde zakoupit něco k pití či mlsání a drobné dárky.

 

 

Krátce po dvanácté byl čas přesunout se na jihlavské náměstí. Zde jsme posvačili a nakoupili si ještě nějaké drobné dárky v rámci krátkého rozchodu. Ve dvě hodiny nás očekávala slečna průvodkyně v Jihlavském podzemí. Seznámila nás s programem prohlídky, ukázala nám, kde si můžeme odložit batohy a poté nás už odvedla do podzemí. Vyprávěla nám o labyrintu chodeb, které byly budovány po mnoho let. Zmínila i využití těchto prostor od 14. století až do dnešní doby. Zaujala nás pověst o duchovi, který se tu prý objevuje a také záhada svítící chodby. Po prohlídce jsme se rozloučili s průvodkyní, oblékli si pláštěnky a v mírném dešti už pospíchali k autobusu.

 

Cesta domů utíkala rychle. Mnozí posvačili, jiní unaveni zážitky usnuli. Kolem páté jsme dorazili do Krouny ke škole, kde na nás čekali naši rodiče. Výlet se vydařil. Ani drobná dešťová přeháňka nám nemohla zkazit zajímavě prožitý den.

 

Fotografie z výletu k prohlédnutí u třídních učitelek.

 

Mgr. Lenka Žežulková, Mgr. Jitka Broulíková a žáci III. a IV. tř.

 

Kušta Michal

 

 

Turistické informace
Hlášení rozhlasu
Mapa
Web kamery online
Firmy v naší obci
Mikroregion Hlinecko
Pardubický kraj
Turistický portál
Na kole i pěšky
Dopravní portál PK
Práce v regionu
Veřejná anketa
Čtete úřední desku?

Pouze na internetu

Na nástěnce OÚ

Nečtu,nezajímam se

Propagační materiály

ODKAZY NA STRÁNKY
IQ-net již v KROUNĚ!
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.